ÜÇEL TADİLAT DEKORASYON
ÜÇEL TADİLAT DEKORASYON

İSTANBUL BÖLGESİ 7/24 TEKNİK SERVİS

Güvenilir ve Hızlı Hizmetimiz İçin Hemen Arayın !

Pen Tamiri, Pencere Tamiri, Pvc Tamiratı gibi bir çok ihtiyacınız da hızlı ve profesyonel ekibimiz ile yanınızdayız. Deneyimli ustalarımız ile en uygun ve hızlı şekilde problemlerinizi çözüyoruz. Kapı tamiratı, Cam balkon tamiratı gibi bir çok ihtiyacınız için hemen arayın !
panjur tamiri
sineklik tamiri
duşakabin tamiri
pimapen tamiri

KALİTELİ İŞÇİLİK

Sizin memnuniyetiniz için sektöründe başarılı firmalarla çalışmaktayız.Herhangi olumsuz bir durumda bizimle iletişime geçerek sorunlarınızı bildirebilirsiniz.

MOBİL HİZMET

Bilgisayara ihtiyaç duymadan akıllı telefonunuzla bile uceltadilatdekorasyon.com’u rahatlıkla kullanabilmeniz için mobil uyumlu olarak geliştirildi.

7/24 SERVİS

İstanbul içerisinde en uzak bölgeye en kısa sürede ulaşan ekibiz.Sizlerin ihtiyaçlarını her daim karşılamak için İstanbul’da bölgesel 7x24 destek hizmetlerimizden sizde yararlanabilirsiniz.

MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ

Firmamız, müşteri memnuniyetini esas kabul etmiş olup, hızlı, güvenli, dikkatli ve yetişmiş profesyonel personeliyle Türkiye’nin önde gelen başarılı bir şekilde hizmet veren firmalarındandır.

ZAMANINDA TESLİMAT

Zamanında ve eksiksiz teslimat, firmamızın, en önemli temel ilkelerimizdendir. Tüm Pimapen ürün gruplarında, motorlu otomatik panjur ürünlerimizde ve Çift cam arası jaluzi siparişlerinizde sözleşmede, firmamızca müşterilerimize verilen uygulama tarihi garantimiz altındadır.

PROFESYONEL EKİP

Üçel tadilat dekorasyon olarak kusursuz müşteri memnuniyeti ilkemize dayanarak tüm işlemlerde müşterilerimizin isteklerine bağlı kalarak profesyonel işçilikle ve alanında profesyonel olmuş ekibimizle sunmaktayız.

ÜCRETSİZ TEKLİF AL

Merak ettiğiniz hizmetin fiyatını Hemen Ara veya Teklif Al butonuna tıklayarak hızlıca öğrenebilirsiniz.

Çalışma Ortaklarımız

Blog - Tadilat - Tamirat

Tadilat Ve Tamirata Daire Tüm Bilgileri Blog Sayfamızda Bulabilirsiniz. Maltepe Pencere Tamiratı işinde uzman ustalarımızla ÜcElTadilatDekorasyon

SİNEKLİK YAPTIRIRKEN NELERE DİKKAT ETMELİSİNİZ ?

Günlük olarak sürekli penceremizi açıp ya evimizi havalandırıyoruz ya da dışarıyı seyrediyoruz. Manevi olarak bu bizi mutlu ediyor,ferahlık veriyor ama […]

DUŞAKABİN TAMİRİ NASIL YAPILIR ?

Şok duş dediğimiz sistem duvara montajlama yönetimiyle yukarında aşağıya doğru su akışı ile değil direkt dediğimiz eşit miktarda suyun çok […]

CAM BALKON YAPTIRIRKEN DİKKAT EDİLMESİ GEREKENLER

Cam balkon ölçü alma ile başlar, ürünün üretilmesi ve servisine kadar devam eden bir süreçtir. İşçilik neredeyse malzemeden önce gelir. […]